Uzun Yarış

Uzun Yarış

04 Mayıs 2019

07:00 - 10:00 Gran Fondo Marmara - İstanbul Park Kayıt ve Çanta Teslimi - İstanbul Park


04 Mayıs 2019

10:00 Gran Fondo Marmara İstanbul Park Uzun Yarış Start - İstanbul Park

13:30 Gran Fondo Marmara İstanbul Park Ödül Töreni - İstanbul Park

 

Katılım Koşulları ve Kurallar

Genel Bilgi ve Yarış Kuralları

Bu yarış 04 Mayıs 2019 tarihinde 10:00’da İstanbul Park’ta yapılacaktır.

10:00’da verilecek startın ardından yarışmacılar 3 saat süresince formula 1 pistinde kesintisiz tur atacaklardır.

Katılımcılar 16 yaşını doldurmuş olmalıdır. 18 Yaşın altındaki katılımcılar; vasisi olan kişi tarafından belgelendirilen muvafakatname ile katılımını sağlayabilir.

Nihai Sonuçlu Kriteryum

Birinci sporcu 16.turu tamamladığında yarış tamamlanmış olur. Yarış tamamlandığında finish çizgisi önünde olan sporcular içinde bulundukları turu tamamlarlar. Ve bitiş süreleri bu şekilde belirlenmiş olur. 3 Saat içinde hiçbir sporcu 16. turu tamamlamamış olsa bile yarış tamamlanmış kabul edilir.

Kayıt Ücreti

Gran Fondo Marmara - İstanbul Park Uzun Yarış katılım ücreti 225 TL'dir.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.

Katılımcı Listesi


Kulüp
Ad Soyad Doğum Tarihi
İsmail Avni yağcıoğlu 1965-06-04 IGR CC
taha ihtiyar 2002-11-22 Avcılar Anka Bisiklet Kulübü Derneği
Mark Minasyan 1974-04-06 ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ
ONDER OZYİLMAZ 1977-11-23 hiraspor
Ali İhsan ÖZTÜRK 1974-10-13
Tuna ersin 1988-10-22
Ömer Uslusoy 1981-03-30 Ankara Bisiklet Grubu
Siegfried Vogt 1980-10-16
Sefa Eroğlu 1984-05-22 Yüz Bin Koş
Avni kilincaslan 1978-07-11
cem batukan 1970-06-27 Rota
Alp Aydinalp 1967-05-17
halilibrahimarslan 1970-01-05 YBK
Ömer Varoğlu 1973-09-20
Uğur dokgöz 1971-12-23 Ferdi
Can Dedeoglu 24/10/1982
HAKAN MEMIK 1972-06-09 VeLoOn6
Umut Güler 1980-10-27
Cemal Akyel 1961-01-01
Eren Ergene 2001-07-07
Ahmet Berber 1978-03-21 Usual Suspects
AHMET KÜRŞAD ÇANAKÇI 1976-10-11 YBK
cenk cankurtaran 1975-03-01
TAYFUN KANDEMİR 1991-10-08
imran YÜCE 1975-08-15 Başkent Bisiklet
Köken Uzuntaş 1988-01-01
AYDIN NAIR 1978-10-08 PEDALIST
candaş üçer 1980-03-17 BOLD Athletics
kemal erhan özkan 1972-01-30 NASHIRA CYCLING TEAM
Tayfun Mustafa Ateşel 27.11.1978 Hi-Ride
BORA AKSU 1980-01-01 BİREYSEL
Tobias Ammon 1975-12-04
Nicholas Anderson 1976-06-25 Vargren Cycling Team
Mutlu Karakullukcu 1980-04-21 YuzBinKos
HAKAN ÇAKIR 1976-05-15 HİRASPOR
ejder eristi 1978-11-25 yüzbinkoş
Ozan özlem 1982-01-15 Trakya Bisiklet
Gökhan gürbüz 1981-06-05
IBRAHIM BURTAY EVIRGEN 1982-01-01
Ates Berna 2014-09-06
Volkan Hatipoğlu 1978-10-20
Volkan arslan 1981-10-14 Bolu belediye bisiklet spor kulübü
Bülent Büyükarda 1975-10-05 VeloON6
Ali Berkay Poyrazoğlu 2002-06-29 Elazığ Doğa Koleji Bisiklet Grubu
Melih Öngün 1979-04-10
Murat Simsek 1969-02-17 VeloOn6
salih tural 1978-01-07 Tricore - Rota - Albatros
HASAN FIRAT BALAMİR 1998-01-07 TRIFOX
AYDIN ATİK 20.07.1975
alparslan yavuz 29.11.1962
ERKAN AKYALÇIN 1983-04-05 USTRI
esin yılmaz 1991-08-10 başkent üniversitesi
Tufan Sağnak 1979-01-13 Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü
Mehmet Efe Ballı 1995-09-06 Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü
İBRAHİM CANSIN CANDAŞ 1996-08-13 Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü
Gökhan Dönmez 1987-09-14 Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü
EROL 1968-06-01 PELOTON İSTANBUL BİSİKLET KULÜBÜ
Numan Kurtuldu 1988-04-20 Pelotonist
Itır Uysal 1992-05-16 Yüz Bin Koş
Duygun Yurteri 1984-07-03 İstanbul Triatlon
Mert Ağan 1979-01-01 Babaeski Triatlon
Somer Abeş 1970-11-02 Ferdi
İhsan Erbil Bayçöl 1979-02-24 Rota Bisiklet - Tricore - Özboundeers
Eser Şahin 1984-10-07
Kerem Güvel 1981-11-26 Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü
HARUN BIÇAKCI 1983-10-14 YÜZBİNKOŞ
ARZU SAĞNAK 1987-10-16 Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü
Agit SALMAN 13.04.1994 TRİCORE ACADEMY
Ozgur Aksaman 06.05.1979 YÜZBİNKOŞ
Ahmet Topcu 1997-10-29
Cem ÖZ 1978-05-28 Türk Telekom
Milhan DALGIC 1969-07-19 Ferdi
Serhat Yılmaz 1984-02-19 Vargren Cycling Team
ONUR 1982-03-10
erdem tamer 1980-02-09 per41
Murat Degisici 1982-11-27 Velospeed İnegöl
Timur Nizam 1978-01-31
volkan kılıçkaya 1987-09-17
erdal sevim 1975-04-05 VeloON6
Serkan elibüyük 1988-02-02 Ferdi
Emre Öztürl 1991-12-16 Gebze Bisiklet Kulübü Derneği
Yusuf yavaş 2004-04-20 Gebze Bisiklet Kulübü
Oktay Gundogdu 1979-07-23
oğuzhan biçer 1980-01-08 peloton istanbul bisiklet kulübü
isa acar 2019-09-05
burak karakaya 1980-08-12 Peloton İstanbul bisiklet kulübü
Fatih Saraçoğlu 1980-04-15 ÇADOSK
Erdem Kulaklı 1981-06-20 US Tri
ERAY BERBEROĞLU 1983-12-07 USTRI
özge kandemir 1978-09-10
Mustafa Sarı 1986-07-06 Vargren
Maksut kaptan 1982-06-23 YÜZ BİN KOŞ
Levent Ozturk 1976-08-24 ETA CYLING TEAM
GÜROL AHALİ 1976-04-27 ETA CYLING TEAM
ÖZGE SEÇKİN 1993-01-04 PELOTON İSTANBUL BİSİKLET VE SPOR KULÜBÜ
Turgay keleş 1965-04-27
Mehmey bahattin taşkın 1976-09-20 Bolu belediye bisiklet spor kulübü
MURAT GÜNEY 1982-12-07 VARGREN CYCLING TEAM
Merve Kaynar 1986-05-10 Yuzbinkos
Hasan Çarpışan 1965-01-19 Cyclist Türkiye
Tarık Gül 1979-05-10 Cyclist Türkiye
Göksen Çınar 1981-01-01 Yüz Bin Koş
CEVDET ADALI 8.09.1999
DOĞAÇ GÖKDEMİR 9.05.1986
ASENA ASIG 6.07.1973
İLKAY GİNİŞ 6.08.1984
JALE ERDİNÇ 9.03.1988
HANDE TOYRAN 6.05.1989
İSMAİL ŞENOL TUNCALI 9.09.1984
ERDEM CAN HELVACI 6.08.1976
ÖZGÜNCAN GÖK 14.07.1981
MUHAMMET FATİH SALTIK 10.11.1980
UZAY ÜÇGÜL 20.01.1977
ATİYE MELTEM ŞIKTAR 12.04.1975
SIDDIKA KESMEZ 11.09.1988
KEMAL AYASLAN 7.08.2000
MUKADDES SİĞA 13.05.1977
BALKİ ATABAY 9.01.1997
ALİ SEÇKİN BATMAZ 4.01.1986
FUAT KÜÇÜKYILDIZ 5.04.1981
YAPRAK ATAOĞLU 4.02.1985
SEYHAN KAYMAN KÖSE 6.08.1984
SARUHAN ERGİNEL 6.07.1985
DİLA BAKLALI 5.06.1986
RESA AZMAZ6.08.1983
ULAŞ GÜZELER 7.06.1986
ESRA CAN KÖKSOY 3.05.1987
BİLGİN GÜLBAHAR 6.09.2000
MAHMUT BURAK SEVİMKAN 1.08.1978
İBRAHİM BARIŞ HERİSÇİ 4.01.1996
SEYRAN TOY 7.06.1986
BANU BÖKE 3.05.1987
EFRUZ ABAT 6.09.2000
FADIL GENÇPINAR 1.08.1978
ERSEN AVCI 4.01.1996
MELİH YALÇİN 6.03.1993
MUSTAFA YÜCE 15.06.1994
ABDULSEMET HACIÖMEROĞLU 24.09.1998
METE CAN PEKCAN 5.10.1997
GÜROL AZRAK27.01.1986
BURAK ALİ 6.08.1977
FERDA AKSAN 4.09.1976
MEHMET REŞİT GÖBÜT 6.08.1984
ARDA ÖSNA 9.03.1988
YAKUP İLKER BAĞLI 6.05.1989