Kısa Yarış

Kısa Yarış

05 Mayıs 2019

07:00 - 10:00 Gran Fondo Marmara - İstanbul Park Kayıt ve Çanta Teslimi - İstanbul Park


05 Mayıs 2019

10:00 Gran Fondo Marmara İstanbul Park Kısa Yarış Start - İstanbul Park

13:30 Gran Fondo Marmara İstanbul Park Ödül Töreni - İstanbul Park

 

Katılım Koşulları ve Kurallar

Genel Bilgi ve Yarış Kuralları

Bu yarış 05 Mayıs 2019 tarihinde 10:00’da İstanbul Park’ta yapılacaktır.

10:00’da verilecek startın ardından yarışmacılar 2 saat süresince formula 1 pistinde kesintisiz tur atacaklardır.

Katılımcılar 16 yaşını doldurmuş olmalıdır. 18 Yaşın altındaki katılımcılar; vasisi olan kişi tarafından belgelendirilen muvafakatname ile katılımını sağlayabilir.

Nihai Sonuçlu Kriteryum

Birinci sporcu 10.turu tamamladığında yarış tamamlanmış olur. Yarış tamamlandığında finish çizgisi önünde olan sporcular içinde bulundukları turu tamamlarlar. Ve bitiş süreleri bu şekilde belirlenmiş olur. 2 Saat içinde hiçbir sporcu 10. turu tamamlamamış olsa bile yarış tamamlanmış kabul edilir.

Kayıt Ücreti

Gran Fondo Marmara - İstanbul Park Kısa Yarış katılım ücreti 175 TL'dir.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.

Katılımcı Listesi


Kulüp
Ad Soyad Doğum Tarihi
Bahadir Budakoğlu 1985-08-28 Buyukcekmece Bisiklet Klubu
Oğuzhan Karaoğlu 1984-08-22
Fatih Mehmet Akbaş 1988-05-29 Düzce bisikletçiler kulübü
Burak Bayram 1986-02-12
burak mehmet üçkol 1985-06-11 ankara bisiklet grubu
mustafa karanfil 1985-10-08 GezginKadro
Ömer Faruk YILDIZ 1988-03-22 AFAD SPOR KULÜBÜ
Furkan Abdullah PAMUKCU 1997-07-16 AFAD SPOR KULÜBÜ
Omer Faruk MUMCUOGLU 1977-07-14
Nihal Özdemir Köse 1985-01-30 Antik Perre S.K
Ali Osman Akgündüz 1973-04-19 VELODORLİON
Ufuk Yalabuk 1981-10-28
Ayşe Akgündüz 1976-05-30 VELODORLİON
Selim Senok 1968-06-05 IBK
Töre Altunkayalıer 1988-12-21
İsa Dal 1969-03-09
Rıza Aydın 1971-08-05
Himmet ÖREN 14/07/2003 Trakya Bisiklet
Marsel Eskınazı 1956-02-05
Cemal Gümüş 1974-04-24 Ziraat Katılım Bankası
İgal Zakuto 1983-03-14 RZK
Eser Rüzgar 1986-09-21 YBK
Doğa Keçecioğlu 02.11.1982 Bireysel
Mehmet mutlu 1986-10-27
gozde berber 1982-07-02
GÜLFEM ŞİŞMANOĞLU 1979-02-02 YÜZBİNKOŞ
Yasef Barokas 1980-04-15
Koray Özbulut 1977-07-28 YÜZBİNKOŞ
Chenthuran Balasubramaniam 1983-10-27 AG Training/ Triathlon Club Colombo
Altan Artan 1979-07-01
Osman Tatlıcılar Ferdi
Ataberk ÖZSOY 2004-07-14
Köken Uzuntaş 1988-01-01
SERPİL TÜŞE 1970-11-16 Ferdi sporcu
Tandemir Taştan 1980-02-11 Saint Benoit Fransız Lisesi
Refikcan kavakkoru 2002-07-08 Check cc
cihan özdamar 1983-09-04 Hi-Ride Cycling Team
Esin Yılmaz 1991-08-10 Yksk
atilla demircan 1975-09-25
Kaan Tüfekçi 1986-09-04
Ahmet Gümüş 1974-03-01
Cem Ozparlak 1981-03-19
Aziz Alparaslan 1973-07-25
Engin Kilercik 1978-07-11 Hi-Ride Cycling Club
İsmail Emre Padır 1990-06-24 Hi Ride
Emrah öztürk 1988-04-20 Team Merida
Mehmet Suat Avar 1965-05-01 CAT Spor Kulübü
MURAT USLU 1984-05-18 BÜYÜKÇEKMECE BİSİKLET KULÜBÜ
ali candan 1982-05-06 Büyükçekmece Bisiklet Kulübü
Alper Akcan 1976-03-19 Sasfit
Çetin Kunduracı 1979-10-29 Yüz Bin Koş
Güçlü Hakan Gürsoy 1974-04-17 Hi-Ride Cycling Club
Ayhan DAŞ 1983-12-31 AFAD SPOR KULÜBÜ
Mert Aktalay 1981-07-21 Hi-Ride Cycling Club
Mustafa YERLİ 1984-04-13 AFAD SPOR KULÜBÜ
Adnan Çetin 1974-12-11 HiRide Cycling Club
Ömer KAY 1989-08-24
İpek Alakuş 1985-03-09 Ag Training Team
Andrey Selim Saçan 1999-03-01 Ferdi
Ahmet Cihan Aytulun 1988-09-19 Hi-Ride Cycling Club
Furkan balkan 1999-11-12 Dost bisikletler sk
Alpay erturan 2002-05-16 Ferdi
Kadir çiçek 2001-01-01 Ferdi
Osman şirin 1969-04-25 Bireysel
Muhammet poslu 2001-01-08
Abdullah poslu 1999-02-14
H.Tahsin AKAN 1983-06-18
İdris Gürkan ŞİMŞEK 1999-09-05 Peloton İstanbul Bisiklet ve Spor Kulübü
Cengiz serin 1976-12-10 Dost bisiklet sk
Emre Karasaç 1991-09-15 Dost Bisikletler Spor Kulübü
Eray Sırıklı 1991-09-16
Oytun Satar 1981-05-16
aykut baran 1980-07-16 Zone B / Kdz.Ereğli Bisiklet Sevenler Der.
Seyit Süslü 1999-07-05 Dost Bisikletler Spor Kulübü
Kağan Yavuz 1984-02-11
Dogan Ayger 1986-04-20 Kukidiamo
Elif Boyner 1985-03-06 Kukidiamo
Umur Kara 1981-12-22 Hi Ride Cycling Club
FURKAN DİLEÇ 1999-08-23 DOST BİSİKLETLER SK
Levin Tahmaz 1981-08-27
EMRE ABADAN 1990-11-25 Unicycle
Taner Aslan 1981-07-23
barış yıldız 2002-07-12 ferdi sporcu
seyit yusuf baş 2002-07-15 anka bisiklet kulübü
Talha Buğra Gül 2003-03-20 AG TRAİNİNG
Muhammed Erkan 2001-08-30 Dost Bisikletler
Yuşa Yiş 2019-08-17 Bireysel
Güneş Aydın 1989-06-22
Barış Okuducu 1984-02-18
murat bilgin 1995-01-01 yok
ÖMER GÜL 1999-07-18 FERDİ
Ceren EKER GÜVEN 1981-07-16 Ferdi
mert issever 1994-05-22
sönmez issever 1966-09-27
ADNAN EK 1966-04-01 Yüz bin Koş
FERHAT YILMAN 1981-06-01 İNEGÖL BİSİKLET KULUBÜ
metin akkurt 1979-10-26 Hi-Ride Cycling Club
Erdoğan Gündüz 1972-04-20 Yüzbinkoş
GÖRKEM AKA 21.04.1990 AKA
Esra Nesil 1983-02-08
SALURHAN GÜLERYÜZ 1978-06-11 DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ
Sibel Karabulut 1980-03-15
Oleg Astanin 1978-09-29 YüzBinKoş SK Derneği
ERCAN IŞIK 1974-02-28 DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ
Murat Oztiryaki 1980-08-02 AG Training
Gürsel A. Akay 1960-05-19 Ferdi
Yaşar Can ÜN 1984-10-09 ASELSAN
Hakkı Mete Ovacık 2003-06-13
Hasan ÇALIŞKAN 13031985
Eren Kocaağa 31.10.1992 530 Cycling Team
Ali Berk Eroğlu 2003-07-30 Ferdi Sporcu
YASEMIN CORAKLI 1986-06-20
Efe YAVUZ 2004-08-20 Avcılar Anka Bisiklet Kulübü Derneği
Çağ Çetin 1993-08-26
Yiğit Gürevin 1985-10-07 Yüzbinkoş
Altay Uysal 1985-02-04 Shimano
Ayris IŞIK 1982-09-20 DOST BISIKLETLER SK
melih özler 1993-03-15 Decathlon Maltepe
Can ILHAN 1984-03-23
Büşra İLHAN 1988-06-20
Emre DALGIC 2000-07-24 Ozyegin Universitesi
murat kuntay açan 1972-04-27 ferdi
Devrim lüküslü 1981-03-05 ferdi
Emirhan Kocabıçak 2003-07-03
Yusuf Kara 1982-04-11 ÇADOSK
Fatih Saraçoğlu 1980-04-15 ÇADOSK
EMRE AKMAN 1988-03-20
Samet UYSAL 1992-10-10 Bireysel
Ertuğ Ölçer 1969-08-14 Çadosk
MURAT TETİK 1963-01-30 ÇADOSK
Gökhan Ertürk 1980-04-17 ÇADOSK RACE TEAM
Coraline Chapatte 1981-02-15 Ferdi
Kerem Gürgensuyu 1973-03-21
Koray DİCLELİ 1977-08-09 Topraksu Spor Klubü
Hakan BALIKÇI 22.08.1974 Velocity216 Bisiklet Takımı
Oğuz Kutlu Aşık 1975-08-07
Alper Deniz 1985-07-13 Ferdi
Tuğçe Zengin 1990-09-28
Talha AKBULUT 1991-10-23
Aydın Köfteci 1989-09-10
Metin FİDAN 1987-11-07
Mehmet Özdemir 30/08/1985
cengiz karataş 23/07/1984 buyukcekmece alı huryılmaz bısıklet kulubu
Yusuf Aydın 1984-03-10
İrem Koçak 15.11.1984 Yüz Bin Koş
FERHAT IŞIK 1985-06-26
kemal erhan özkan 1972-01-30 NASHIRA CYCLING TEAM
Halil ÇITAK 1987-06-29 Ali Hüryılmaz Bisiklet kulübü
Salih KARAPELİT 1983-01-28 ferdi
Mustafa Serhat Akdoğan 2002-08-18 Dost Bisikletler Spor Kulübü
BURCINHAN DOGAN 1977-03-02 Ankara Bisiklet Grubu
EMRE TASCAN 1982-08-29
Oguz koc 1978-06-15
Giray OZER 1970-07-29 FERDİ
Emir HABERAL 2004-01-20 HI RIDE
Hikmet Koç 1988-09-30
ÖZGE SEÇKİN 1993-01-04 PELOTON İSTANBUL BİSİKLET VE SPOR KULÜBÜ
enes demirel 1993-07-22
halil demirel 1964-04-19
bulut tokmak 1992-07-01
Ömer Eymen Koç 2002-01-07 7Hill’sGoat
kubilay Eser 1996-08-25 KOBIDOS
Öykü Valunya 1991-08-10
ÖMER ARABACI 1991-07-13 DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ
Işıl Karaelmas 1986-09-01
Serkan Sevimer 1973-10-17 ferdi
Ozgur Aksaman 1979-05-06 YÜZBİNKOŞ
Göksen Çınar 1981-01-01 Yüz Bin Koş
HİKMET ÖZBAYRAKTAR14.07.1981
FATİH ARPACI10.11.1980
SEZGİN DENİZ20.01.1977
MEHMET ÇOLAKOĞLU12.04.1975
ALİ AYDIN11.09.1988
AHMET HELVACI7.08.2000
SEZAYİ KORKUT13.05.1977
HAMDİ AKSU9.01.1997
MEHMET ERDAL ŞEN11.09.1976
SALİH TORAMAN6.08.1979
HİKMET BAYRAM5.07.1980
ALİ CAN DEMİR6.09.1993
BERKE SÜZER8.09.1999
AYŞE KAVUNCU9.05.1986
EMRE BAYRAM6.07.1973
EMİNE ŞEN6.08.1984
HASAN OCAKÇI9.03.1988
MEHMET ŞENTÜRK6.05.1989
ÖMER KAHRAMAN9.09.1984
ERSİN ÖZDEMİR6.08.1976
ALİ AKARSU4.01.1986
ABDURRAHMAN KILIÇ5.04.1981
ABDULLAH AKPINAR4.02.1985
ATİLLA HASAN6.08.1984
İSMAİL ŞENLİK6.07.1985
EMRE KEKEZ5.06.1986
FATİH GÖRGÜLÜ6.08.1983
İBRAHİM DEMİRCİ7.06.1986
KÖKSAL SALCI3.05.1987
MURAT KADI6.09.2000
LÜTFÜ AKSU1.08.1978
MEHMET KILINÇ4.01.1996
ALİ KIRBAÇ6.03.1993
METİN GENÇ15.06.1994
MUHAMMET BALCI24.09.1998
OKAN DEDE5.10.1997
ÖZDEMİR MALATYALI27.01.1986
MURAT ŞEKER6.08.1977
MUZAFFER ŞENTÜRK4.09.1976
MUSTAFA YILMAZ6.12.1994
ONUR ESEN27.06.1991